logo dlouhé černý text + podklad.jpg

* HRANICE * LIPNÍK NAD BEČVOU * VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ *

Video na vždy !!!
Podporují nás:
Výsledek obrázku pro CSGM
 

 

04.11.1992      Vznik pod oddílem Klub juda a účelové sebeobrany Hranice

01.01.1994      Rozdělení a vznik dvou: Kroužek juda při ZŠ Drahotuše a KJuS Hranice

01.10.1995      Změna názvu na Judo ZŠ Drahouše 

01.01.1999      Změna názvu na Judo club Femax Drahouše 

01.01.2004      Rozdělení a vznik dvou: Judo klub Femax Hranice a JC Železo Hranice

01.01.2009      Změna názvu na Judo Femax Engineering Hranice

 

 

od 04.11.1992      Tréninky probíhaly v tělocvičně ZŠ Drahotuše

od 18.09.2001      Tréninky probíhaly v tělocvičně kasáren Jaslo Hranice

od 01.10.2007      Tréninky probíhaly v malé tělocvině ZŠ Šromotovo Hranice

od 01.09.2008      Tréninky probíhají v malé tělocvičně ZŠ Struhlovsko

 

Školní rok 1996/1997   zřízena pobočka na ZŠ Osek nad Bečvou (2x týdně)

Školní rok 1997/1998   ZRUŠENO

Školní rok 2006/2007   zřízena pobočka na ZŠ Drahotuše (1x týdně)

Školní rok 2007/2008   pokračování na ZŠ Drahoruše (2x týdně)

Školní rok 2008/2009   ZRUŠENO

Školní rok 2007/2008   zřízen ještě kroužek na ZŠ Šromotovo (2x týdně)

Školní rok 2008/2009   pokračování kroužku na ZŠ Šromotovo (1x týdně)

Školní rok 2009/2010   ZRUŠENO

Školní rok 2008/2009   zřízena pobočka na ZŠ Hranická Lipník nad Bečvou (1x týdně)

Školní rok 2009/2010   pokračování na ZŠ Hranická Lipník nad Bečvou (1x týdně)

 

 

 

Mistrovství České republiky družstev starších žáků:

2000   1.místo   Třebíč

2001   2.místo   Litoměřice

2002   6.místo   Brno

2003   2.místo   Litoměřice

2005   5.místo   Olomouc

2006   4.místo   Žďár nad Sázavou

2007   7.místo   Jihlava

2008   7.místo Prachatice

2009   2.místo Prachatice

 

Mistrovství České republiky družstev starších žaček:

 

1999   2.místo   Most

2000   3.místo   Dačice

2001   1.místo   Dačice

2002   2.místo   Dačice

2003   3.místo   Dačice

2008   1.místo   Olomouc

2009   2.místo   Olomouc

 

 

Mistrovství České republiky družstev dorostenek:

 

2000   1.místo   Turnov

2001   3.místo   Brno

2002   1.místo   Turnov

2003   1.místo   Hradec Králové

2004   2.místo   Turnov (Železo Hranice)

 

            

 

Dorostenecká liga:

 

1997   1.místo   Ostrava (krajský přebor 26.4.1997)

1998   1.místo   Hradec Králové (kvalifikace 17.1.1998)

1998   8.místo  

1999   2.místo

2000   2.místo

2001   3.místo

2002   6.místo

2003   sestupová skupina

2004   8.místo (Železo Hranice)

2005   5.místo

2006   5.místo

2007   6.místo

2008   5.místo

2009   7.místo

 

        
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one