logo dlouhé černý text + podklad.jpg

* HRANICE * LIPNÍK NAD BEČVOU * VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ *

Video na vždy !!!
fb
Podporují nás:
Výsledek obrázku pro CSGM
Potštát únor 2017 - běžky
 
Ve dnech 3.-5.2.2017 proběhlo pro ročníky 2006 až 2002 kondiční soustředění na běžkách na Potštátě. Zúčastnilo se ho 19 dětí + 4 dospělí. Všichni stáli na běžkách poprvé v životě. Po prvním padacím dnu jsme se to všichni naučili a poslední den jsme už běhali jako profíci. Poděkování patřím všem dětem za vzorné chování. Jste prostě zlatíčka !!! A také rodičům Jitce a Zdenkovi Vybíralovým a Romanu Smolkovi za obrovskou výpomoc. Takže sportu zdar a v květnu jedeme na kola (29.4.-1.5.2017).
Největší poděkování však patří panu Michalu Zbrankovi za zajištění sponzorského daru, díky kterému měli děti soustředění zcela zdarma.
 

Potštát duben 2017 - kola

O svátečním víkendu (29.4.-1.5.2017) se dvacet žáků ze závodní skupiny zúčastnilo kondičního soustředění na Potštátě. Dopoledne jsme v tělocvičně hráli florbal a odpoledne jsme jezdili na kolech. Večer probíhaly společenské hry v místnosti. Poslední, odjezdové dopoledne jsme si zpestřili 10 km túrou s walking holemi.
Děkuji za pomoc Romčovi Smolkovi, dále panu Zbrankovi za zajištění sponzorského daru (děti měli soustředění zcela zdarma).


Potštát srpen 2017 - judo

V termínu 27.8.-1.9.2017 se 57 judistů zúčastnilo náročného kempu na Potštátě. Trénovali jsme třífázově a pořádně jsme si mákli. O všechny děti se staralo pět trenérů (Olča, Janča, Hanča, Zuzča a Lukáš). Žáci jezdili na kolech, benjamínci běhali při soutěžích a taky absolvovali túru na Puchard a rozhlednu Walderode. Tentokráte se vše obešlo bez úrazu.
Děkujeme všem dětem za vzorné chování a plné tréninkové nasazení.Potštát říjen 2017 - teambuilding

Od čtvrtku 26.10. do soboty 28.10.2017 se devatenáct judistů ze závodní skupiny zúčastnilo Teambuildingového soustředění na Potštátě. Počasí nám vyšlo na jedničku. Dopoledne jsme v tělocvičně hráli florbal, ringo, softball. Odpoledne jsme plnili bojové hry v terénu.  Při orientaci v mapě se nám půl týmu ztratilo. Večer jsme se bavili při společenských hrách v zasedací místnosti a pak jsme ještě vyrazili do tmy zachraňovat ubytovnu od mimozemských civilizací. Všem se na Potštátě moc líbilo a už se těší na další akci, která proběhne v únoru a bude zaměřena na kondici na běžkách.

Děkuji za vaši účast a vzorné chování, byli jste skvělí. JSME SUPER KOLEKTIV !!!
Kdo se nezúčastnil, už teď musí litovat, že přišel o bezva zábavu v úžasném kolektivu judistů.


Odkazy na fotky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one